Всеукраїнський фестиваль-конкурс талантів

Дата: 21.10.2019 14:00

19 жовтня у Миколаївському міському палаці культури “Корабельний” відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс талантів “Миколаїв об’єднує таланти”.

У конкурсі взяли участь понад 500 учасників з м. Херсон, м. Миколаєва, м. Первомайська, з населених пунктів та ОТГ  Миколаївської області, які представили більше 100 номерів художньої самодіяльності у таких номінаціях: ХОРЕОГРАФІЯ (у тому числі: street dance show, брейк-данс, хіп-хоп), ВОКАЛ, ХОРИ, ФЛЕШМОБ, ЦИРК, ТЕАТРИ МОД, МОДЕЛЬНІ АГЕНЦІЇ, ЕСТРАДНІ МІНІАТЮРИ, ІНСТРУМЕНТАЛЬНЕ виконавство, ХУДОЖНЄ ЧИТАННЯ та інше.

Куцурубську громаду представляв танцювальний колектив "ФЕНІКС", який посів І місце у Всеукраїнському фестивалі у номінації "Сучасна хореографія", стали переможцями творчого змагання за Почесний титул "Найяскравіший номер фестивалю" та отримали запрошення на участь у Фінальному фестивалі-конкурсі проекту "Найкращий хореографічний колектив України", який відбудеться 7 грудня у місті Херсон.