У Дніпровському святкували День села

Дата: 23.10.2019 08:52

За доброю традицією в селі Дніпровське Солончаківського старостинського округу відсвяткували День села. День народження села — особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить свою землю, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди.

Захід відбувся 20 жовтня 2019 року в сільському клубі, приміщення якого відремонтовано за спонсорські кошти ТОВ “Південно-Українська ВЕС”.

З вітальним словом до присутніх звернулася сільський голова Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади Інна Василівна Копійка, яка побажала жителям процвітання, а кожній родині — щастя, достатку, злагоди та доброботу, вручила подарунки найстаршим жителям села — Бортніковій Надії Володимирівні (1922 р.н.), Шалімовій Діані Петрівні ( 1935 р.н.), Обрубінському Афанасію Івановичу ( 1936 р.н.).

В.о. старости сіл Солончаки, Дніпровське Ольга Петрівна Драган та депутат сільської ради Маслєннікова Марія Іванівна вітали ювілярів: Алемаскіну Тетяну Володимирівну, Каштальян Івана Володимировича, Єсіну Віру Іванівну, Місюру Ніну Микитівну, Василевського Станіслава Івановича, Харлан Анатолія Афанасійовича, Ковальчук Володимира Ілліча, Місюру Миколу Яковича, Кондратенко Наталію Іванівну, Обрубінську Марію Ігнатіївну, Байдак Зіну Степанівну, а також родину Кондратенко Михайла Юхимовича і Наталії Іванівни з 60-ти річчям подружнього життя, висловили щиру подяку за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток та добробут, тим, хто не тільки на словах, а й конкретними справами допомагає у благоустрої села, підтриманні порядку, розбудовує та прикрашає свій будинок, двір, вулицю, усе село - Сусуйкіній Любов Володимирівні, Каштальян Людмилі Олександрівні, Єсіній Вірі Іванівні, Бортніковій Ользі Павлівні, Обрубінському Віктору Володимировичу, Гаріцькій Галині Олексіївні, Алемаскіній Тетяні Володимирівні, Ступаченко Лідії Григорівні, Артемій Таїсії Володимирівні.

Гарний настрій та позитивні емоції глядачам дарували аматори сцени Парутинського Палацу культури під керівництвом Іващенко О.К.

На завершення свята організатори почастували присутніх солодощами. Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису