Участь у Круглому столі

Дата: 29.10.2019 11:24

Фото без опису28 жовтня 2019 року в м. Миколаїв в рамках Проекту HOUSES відбувся круглий стіл для представників виконавчої влади та органів місцевого самоврядування "Роль органів місцевого самоврядування в реформуванні ЖКГ. Місцеві програми підтримки створення та сприяння діяльності ОСББ". Заступник сільського голови Горгуленко Лариса Миколаївна та спеціаліст Середа Леся Ярославівна взяли участь в зустрічі.

Організатори надали роз'яснення законодавчої та нормативно-правової бази діяльності ОСББ, були напрацювані спільні підходи, варіанти вирішення актуальних проблем та пошук відповідей на проблемні питання діяльності, розглянули створення умов для формування ефективних партнерських відносин влада-громада, які стануть основою для муніципальних програм і підтримки житлового сектору, стимулювання процесу створення ОСББ та їх розвитку.