Щотижнева нарада

Дата: 04.11.2019 14:27

04 листопада  2019 року голова сільської ради Інна Копійка провела щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів та старостами.

На нараді прозвучали актуальні питання життя громади, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури та освіти. Першочергова увага була приділена питанню підготовки до опалювального періоду.  Начальник відділу соціального захисту, захисту дітей та роботи з сім'ями Ольга Власюк доповіла про впровадження  з жовтня 2019 року механізму надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій (готівковій та безготівковій) формі . Також обговорили питання підготовки матеріалів на позачергову сесію сільської ради, розглянули заяви населення щодо надання матеріальної допомоги на лікування.

У ході проведення наради кожен керівник структурного підрозділу та старости доповіли про проведену роботу за минулий тиждень та окреслили основні напрямки на поточний тиждень.

За підсумками обговорення піднятих питань дано ряд доручень.