Привітання з Днем народження

Дата: 17.12.2019 09:37

Щиросердно вітаємо з Днем народження Цапліну Людмилу Георгіївну - головного лікаря КНП "Куцурубський ЦПМСД". «Медицина для справжнього лікаря більше ніж професія - вона образ життя» - цей вислів відображає життєву позицію Людмили Георгіївни. Вона - професіонал надзвичайно високого рівня, який досконало знає свою спеціальність, мудрий керівник, тактовна, доброзичлива людина, вона створює навколо себе дивовижно позитивну атмосферу.

Шановна Людмила Георгіївна!

У цей святковий день прийміть наші привітання та побажання щастя, міцного здоров`я та успішного втілення всіх планів. Нехай любов, злагода та добробут завжди панують у Вашій родині! Підтримка колег сприяє новим професійним звершенням, а життя буде сповнене радістю та гармонією!

З найкращими побажаннями,

голова Куцурубської сільської ради Інна КОПІЙКА,

виконавчий комітет та колектив сільської ради