Свято Миколая в Дмитрівському НВК

Дата: 20.12.2019 08:15

Кожна дитина свято вірить в диво. І це дуже добре. Одне із див, яке щороку радує дітлахів – це свято Миколая. Всі діти з нетерпінням чекають його. Воно асоціюється із початком справжньої зими, із нагородами за слухняність, і, звичайно, із подарунками.

Ось і цьогоріч це світле свято наступило. Столярчук Ірина Олександрівна організувала його для учнів початкових класів. В гарно по – зимовому прибраній актовій залі розпочалося святкове ігрове дійство. Як ми знаємо, діти, як правило, пишуть листа Миколаю з проханнями. Ось і до зали попав лист, в якому було розписано завдання, які треба було виконати, щоб Миколай зміг добратися на свято. І розпочалися цікаві конкурси та естафети. Діти прикрашали ялинки, малювали їх, стрибали зайчиками, збираючи моркву, танцювали та співали. Коли всі завдання було виконано, завітав Миколай – учень 11 класу Потюк Владислав. Він привітав малечу зі святом і, звичайно ж, наділив їх солодкими подарунками. Всі були дуже раді. Свято вдалося!