Свято Миколая в дитячих садочках громади

Дата: 20.12.2019 08:25

В День Святого Миколая кожна дитина не повинна залишитися без уваги дорослих.І дітки садочка "Ясочка"Дмитрівського НВК теж чекали на подаруночки .До діточок завітав настоятель церкви села о.Василій.Він привітав зі святом і подарував малечі подаруночки із солодощами.Батьки дітей та працівники садочка бажають йому та його родині міцного здоров'я,злагоди та Божого благословення.

Фото без описуСьогодні, заради великого свята - дня Святого Миколая, найгарніші, найдобріші янголи із гурту "Pretty Fly" завітали до дитячого садочку "Ромашка". Було весело і жодна дитина не лишилася без подарунку.

Фото без описуЧерез поле, ліс і гай до слухняних діточок Куцурубської «Зірочки» знов приїхав Миколай...

Фото без опису

19 грудня в ЗДО "Веселка" відбулося найулюбленіше свято дітей у формі квесту "Послання від святого Миколая".Діти з цікавістю виконували цікаві завдання від Миколая, на завершення свята отримали багато нових іграшок, придбаних за кошти батьків.

Фото без опису