A A A K K K
для людей із порушенням зору
Куцурубська громада
o

Інвестиційний атлас надрокористувача

Дата: 19.02.2020 09:43
Кількість переглядів: 466

Державна служба геології та надр України запустила Інвестиційний атлас надрокористувача, Фото без описуякий створено спільно з ДНВП "Геоінформ України", НАК "Надра України", ДГП "Укргеофізика" та УкрДГРІ.

"Інвестиційний атлас надрокористувача" - один із елементів загальної урядової політики open door policy(політика відкритих дверей), яка спрямована на залучення інвесторів, у тому числі й іноземних, для розвитку ресурсного потенціалу України.

Інші важливі елементи цієї політики - це лібералізація доступу до загальної геологічної інформації та якісна промоція об'єктів для інвестування. Об'єкти, які включені до Атласу, розподілено на шість категорій за видами корисних копалин:

  • вуглеводнева сировина;
  • металічні корисні копалини;
  • неметалічні корисні копалини;
  • підземні води;
  • горючі тверді корисні копалини;
  • дорогоцінне і напівдорогоцінне каміння.???????

Типовий профайл кожного об'єкту містить загальний опис ділянки, координати, оціночні ресурси, попередню вартість, мінімальні вимоги до програми робіт, а також посилання на паспорт родовища і відповідні звіти про ділянку. Усі охочі зможуть ініціювати одну з запропонованих ділянок на аукціон, або номінувати будь-яку іншу ділянку за власним бажанням. Також надрокористувачі можуть надавати свої пропозиції і номінувати на електронні торги ділянки, які не увійшли до Атласу.

Атлас розміщений у вільному доступі на офіційному вебсайті Служби за посиланням http://www.geo.gov.ua/investicijnij-atlas-nadrokoristuvacha/.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора