Дата: 03.04.2020 11:04

Березанське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на підставі листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 03.03.2020 року №11.42-3/2/3479 «Щодо заборони на ввезення в Україну з Китайської Народної Республіки домашніх тварин (собак, котів, тощо), диких м’ясоїдних тварин» повідомляє.

До Держпродспоживслужби надійшли інформаційні повідомлення, на ввезення в Україну з Китайської Народної Республіки домашніх тварин (собак, котів, тощо), диких м’ясоїдних тварин, громадяни, що планують свій виїзд разом з вищевказаними тваринами до Китайської Народної Республіки, не зможуть повернутися з тваринами в Україну.

Березанське міжрайонне управління

Держпродспоживслужби