Щодо повідомлення RASFF

Дата: 05.05.2020 09:51

На виконання листів Держпродспоживслужби від 29.04.2020 № 11.1.3-26/2/6754 «Щодо повідомлення RASFF» та Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області від 30.04.2020 № Вн-14.4.2/2112/20 «Щодо повідомлення RASFF», Березанське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області інформує, що відповідно до повідомлення по харчових продуктах та кормах (RASFF) № 2020 1664 виявлено Salmonella Enterica ser. Enteridis (presence/25G) в заморожених тваринах курячих, експортованих з Польщі (farmer – Hanna i Marcin Sliwinscy Jawna Kozielsk, Kuczbork; produser – Zaklady Miesne «Czaplicki» Sp. z o.o., № PL 14134304 WE, Mlawa; manufacture – Cedrob S.A. , № PL 14023901 WE, Ujazdowek; Ciechanoow; storage – AMP Logistyka Sp zoo, № PL 14201101 WE, Plonsk) до окремиих держав – членів ЄС (Литви) та до України.

Згідно статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (далі – Закон) оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров'я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

У разі виявлення вище зазначеної продукції інформувати негайно Березанське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на електронну адресу vet.med.och@ukr.net та Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на електронну адресу insp_oblvet.mk@ukr.net.

Березанське міжрайонне управління Головного

управління Держпродспоживслужби в