КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Виконавчий комітет Куцурубської сільської ради

об’єднаної територіальної громади

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

Фото без опису на зайняття вакантних посад: начальник відділу--державний реєстратор відділу «Центр надання адміністративних послуг ( 1штатна одиниця); адміністатор відділу «Центр надання адміністративних послуг» ( 7 штатних одиниць).

Вимоги до кандидатів на посаду  начальника відділу – державного реєстратора відділу «Центр надання адміністративних послуг»:

- повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

- стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 3-х років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління – не менше 5-ти років;

- знання діючого законодавства України професійного спрямування;

-володіння державною мовою;

-знання діловодства;

-упевнений користувач ПК.

Вимоги до кандидатів на посаду  адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг»:

-повна вища або базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра, молодшого спеціаліста.

-стаж роботи в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1-го року або стаж роботи в інших сферах управління – не менше 3-х років;

-знання діючого законодавства України професійного спрямування;

-володіння державною мовою;

-знання діловодства;

-упевнений користувач ПК.

-Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім’я  голови конкурсної комісії такі документи:

-заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування;

-заповнену особову картку П-2ДС з відповідними додатками;

-дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

-копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру 2019 рік у паперовому та електронному вигляді;

-копію документа, який посвідчує особу;

- довідку про присвоєння ідентифікаційного номера.

-копію військового квитка (для військовослужбовців  або військовозобов’язаних).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті сільської ради та публікації оголошення в ЗМІ, за адресою: с. Куцуруб , вул.Очаківська,120. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за телефоном: +380984335690.