A A A K K K
для людей із порушенням зору
Куцурубська громада
o

Запрошуємо фермерські господарства отримати безвідсоткові кредити

Дата: 22.07.2020 15:54
Кількість переглядів: 819

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації доводить до відома голів фермерських господарств, що регіональною комісією Миколаївського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств (Укрдержфонд) оголошено проведення конкурсу на отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам».

До участі в конкурсі допускаються всі фермерські господарства, крім тих, які мають заборгованість перед Укрдержфондом та його регіональними відділеннями, яких визнано банкрутами, щодо яких порушено справу про банкрутство та які перебувають у стадії ліквідації, а також у яких виявлено факти незаконного одержання та/або нецільового використання бюджетних коштів.

Переможці конкурсу отримують фінансову підтримку на поворотній основі у розмірі, що не перевищує 500 тис. гривень, із забезпеченням зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до 5 років.

Заявки та документи для участі в конкурсі приймаються регіональною комісією Миколаївського відділення з 21 липня 2020 р. по 19 серпня 2020 р. за адресою: м. Миколаїв, пр. Миру, 34, 7 поверх, кім. 712.

Тел. для довідок: (063) 402-44-44.

Конкурсний відбір та формування реєстру фермерських господарств, що отримали право на одержання фінансової підтримки проводиться комісією з питань надання фінансової підтримки фермерським господарствам (Укрдержфонд, м. Київ, вул. Б.Грінченка, 1).

Заявки та документи подаються керівником фермерського господарства (уповноваженою особою) особисто або надсилаються рекомендованим листом на адресу регіонального відділення Укрдержфонду. Заявки, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються!

Перелік документів, які подаються для участі у конкурсі, передбачений п. 8 Постанови Кабінету Міністрів України № 1102 від 25 серпня 2008 р. (зі змінами). З Переліком можна ознайомитися на офіційному вебсайті Укрдержфонду за посиланням: www.udf.gov.ua або отримати особисто в регіональному відділенні Укрдержфонду за вказаною вище адресою.

 

До уваги фермерських господарств, які бажають

долучитись до державної підтримки!

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року №106, до пакету документів, необхідних для отримання фінансової підтримки фермерське господарство подає довідку, видану Українським державним фондом підтримки фермерських господарств (Укрдержфонд) про відсутність простроченої заборгованості перед фондом.

Як отримати довідку?

Крок 1. Фермерське господарство заповнює запит відповідно до форми, що додається.

Крок 2. Направляє запит до Укрдержфонду (м. Київ) одним із вказаних способів:

  • поштою на адресу: 01001, м. Київ, вул. Б.Грінченка, 1, кімната 507

АБО

  • на електронну адресу ukrdergfond@ukr.net (запит має бути відсканований/ сфотографований).

Крок 3. Довідка готується протягом 3-х робочих днів та надсилається на адресу фермерського господарства, зазначену у запиті.

Довідка чинна протягом 30 календарних днів.

УВАГА! Для отримання зазначеної довідки фермерські господарства можуть звертатися із запитами за формою вже сьогодні, проте прийом документів на отримання бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь від новостворених фермерських господарств Миколаївським відділення Укрдержфонду поки не розпочато.

Про початок прийому документів на отримання бюджетної субсидії буде повідомлено додатково.

Довідки за телефонами Миколаївського відділення Укрдержфонду: (067) 813-38-18, (063) 402-44-44, (050) 287-82-74.

Запит

 

Зразок заповнення запиту на отримання довідки

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора