ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ ЩОДО обмеження комерційного ввезення собак з україни ДО КАНАДИ

Дата: 24.07.2020 15:30

У доповнення до листів Держпродспоживслужби від 02.07.2020 № 11.4.2-5/9761 та від 10.07.2020 № 11.4.2-5/2/10235 надаємо отримані роз’яснення Канадського агентства з інспекції продовольства (CFIA) щодо комерційних цілей, якими вважаються:

- племінне розведення, не для безпосереднього роздрібного продажу;

- проходження навчання спеціального призначення;

- служба;

- перепродаж (включно з подальшою адопцією та/або передаванням організації захисту/порятунку тварин);

- наукове використання (дослідження);

- участь у виставці чи шоу.

Окремо, CFIA зауважили, що кішки, особисті собаки-улюбленці та комерційні собаки старші 8 місяців можуть і надалі завозитись з України за умови дотримання вимог щодо імпорту та гуманного транспортування.

Просимо врахувати зазначену інформацію під час планування подорожей з домашніми тваринами до Канади.

Березанське міжрайонне управління

Держпродспоживслужби