СИГНАЛІЗАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ №14 щодо фітосанітарного стану сільськогосподарських угідь в господарствах Миколаївської області від 28.07.2020 року

Дата: 29.07.2020 12:07

Проведеними обстеженнями встановлено, що посіви сої заселяються комплексом шкідників та хвороб, прогнозується підвищений розвиток павутинного кліща.

Для захисту посівів сої рекомендовано проводити постійний моніторинг та вразі необхідності провести захисні заходи.

При проведенні захисних обробок використовуються пестициди згідно «Переліку пестицидів та агрохімікатів дозволених до використання в Україні», з дотриманням регламентів їх застосування.

Під час проведення захисних заходів потрібно дотримуватися правил техніки безпеки та керуватися Державними санітарними правилами ДСП 8.8.1.2.001-98 «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві».

В. о. начальника Головного управління

Держпродспоживслужби в Миколаївській області Олег КАЛНАУС