До відома мешканців Куцурубської громади!

Дата: 20.08.2020 15:03

Станом на 19 серпня 2020 року маємо, на жаль, два лабораторно підтверджених випадки інфікування вірусом COVID-19 у громаді. На даний час відбувається обстеження усіх осіб, які могли контактувати з хворими.

Відповідно до рішення позачергового засідання районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Очаківській райдержадміністрації ( протокол №13 від 18.08.2020 року) та рішення позачергового засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Куцурубській сільській раді об’єднаної територіальної громади ( протокол №10 від 19.08.2020 року)  на час карантинних обмежень заборонено проведення масових ( культурних, спортивних, розважальних, соціальних, рекламних та інших) заходів в селах старостинських округів громади.

Ситуація постійно контролюється. У разі необхідності приймаються відповідні рішення.

Закликаю усіх зберігати спокій, суворо дотримуватися вимог карантинних обмежень та самоізоляції, користуватись засобами індивідуального захисту та не виходити без потреби з дому!

Інна КОПІЙКА