Куцурубська громада
o

Щодо епідемічної ситуації на території громади, пов'язаною з поширенням захворювання COVID -19

Дата: 25.08.2020 13:04
Кількість переглядів: 1468

Шановні мешканці Куцурубської громади!

Станом на 25 серпня 2020 року виявлено та підтверджено ПЛР-тестами  7 випадків інфікування с. Куцуруб на COVID-19. З них 4 хворих знаходиться в Миколаївській інфекційній лікарні та 3 знаходяться в Миколаївській міській лікарні №1. Фото без опису

Також визначено коло контактних осіб в кількості 7 людей. Над ними  встановлено медичне спостереження та взяті аналізи на ПЛР та ІФА дослідження. У тому числі додатково були взяті зразки для тестування методом ІФА/IgM у кількості 18 людей.

На території Куцурубської громади посилені вимоги до дотримання носіння масок в місцях загального користування (адміністративні будівлі, магазини, медичні заклади тощо). Проводиться  роз’яснювальна  робота серед громадян як електронними засобами (сайт громади, соціальні мережі – facebook) так і розміщення наочної друкованої інформації щодо небезпеки COVID-19 та про основні засоби профілактики від COVID-19.

Проведені додаткові заняття з медичними працівниками щодо вивчення клініки, діагностики та профілактики, алгоритму дій при виявленні хворого або підозрілого на СОVID-19. В структурних підрозділах КНП «Куцурубський ЦПМСД» посилено режим дезінфекційної  обробки.

Закликаю усіх зберігати спокій, суворо дотримуватися вимог карантинних обмежень та самоізоляції, користуватись засобами індивідуального захисту та не виходити без потреб з дому!

Сільський голова  Інна КОПІЙКА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора