День пам*яті

Дата: 17.10.2017 16:16

Із  давніх-давен українці особливо шанують воїнів, які захищають рідну землю, які не шкодують життя і здоров’я заради свободи України та її народу.

День Захисника України обраний невипадково – 14 жовтня це свято Покрови Пресвятої Богородиці, день, який ще з козацьких часів був святковим днем Козацької слави.

13 жовтня  на території Дмитрівського НВК відбулося відкриття меморіальної дошки загиблому  земляку – учаснику АТО Музикі Ігорю Ігоровичу. На мітингу були присутні батьки та рідні, учні, жителі села та запрошені гості, сільський голова Куцурубської ОТГ Копійка І.В., начальник відділу соціального захисту дітей, захисту дітей та роботи з сім’ями Власюк О.В., фахівець господарсько-земельного відділу Павлюк О.Л., фахівець з соціальних питань Ващишин О.І., директор Дмитрівського НВК Швець О.М., класний керівник Коваль В.М.

Зворушливий сценарій-реквієм «Струни пам’яті» організували учні школи під керівництвом Столярчук І. О.