ОБЛАСНИЙ МІЖРАЙОННИЙ СЕМІНАР «ГРОМАДЯНСЬКЕ ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ ЗАСОБАМИ КРАЄЗНАВЧОЇ РОБОТИ»

Дата: 29.09.2017 16:16

Фото без опису26 вересня 2017 року на базі Парутинського та Куцурубського дошкільних навчальних закладів Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади відбувся обласний міжрайонний семінар «Громадянське виховання дітей дошкільного віку засобами краєзнавчої роботи».

У роботі семінару взяли участь Копійка Інна Василівна, сільський голова, та Дубіна Тетяна Вадимівна, начальник відділу з питань освіти, молоді, спорту, культури та медицини Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади. Вони привітали учасників семінару та поділились досвідом про створення першої об’єднаної територіальної громади в області.

Волос Ольга Василівна, кандидат історичних наук, доцент кафедри філософії освіти, теорії й методики суспільствознавчих предметів Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти розповіла про краєзнавство Миколаївщини як основу формування громадянської позиції дітей дошкільного віку.

Сучасні підходи до громадянського виховання в дошкільному навчальному закладі засобами краєзнавчої роботи висвітлила Вареник Тетяна Іванівна, методист із дошкільної освіти кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Досвідом роботи «Громадянське виховання дітей дошкільного віку засобами краєзнавчої роботи» поділилась Слепендяєва Лариса Миколаївна, завідувач Куцурубського дошкільного навчального закладу Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

Учасники семінару відвідали комплексне заняття в середній групі Парутінського дошкільного навчального закладу з теми «Подорож у минуле» (вихователь – Захаренко Олена Анатоліївна) та екскурсію-заняття в старшій групі «Подорож давньою Ольвією» (вихователь – Ялова Зоя Григорівна).

У роботі взяли участь методисти районних (міських) науково-методичних установ, керівники методичних об’єднань, методисти ОТГ Миколаївського, Новоодеського, Вітовського, Очаківського, Веселинівського районів, Веселинівської селищної ради, м. Очакова.

Учасники заходу відзначили актуальність розглянутих питань, по закінченню отримали методичні рекомендації.