Зустріч активістів громад-партнерів проекту в рамках програми DOBRE програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією

Дата: 16.10.2017 16:22

Фото без опису13.10.2017 року відбулася зустріч активістів громад-партнерів проекту в рамках програмної діяльності БФ "ЛАСКА" програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією

Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Представниками від КУцурубської сільської рдаи обєднаної територіальної громади були Тетяна Федорова – фахівець із зв’язків з громадкістю та Анна Павленко – інспектор з кадрів.

Громади - учасниці програми DOBRE в Миколаївській області на зустрічі найактивніших представників громад. Обмінюювались  досвідом, презентуючи  свої напрацювання в рамках програми DOBRE.