Очаківська ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області інформує

Дата: 19.02.2018 16:40

Очаківська ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області інформує

З 1 січня 2018 року набрав чинності Закон України від 03.10.2017 №2148-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій». Згідно цього Закону члени фермерських господарств, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на  інших підставах, зобов’язані стати на облік в органах доходів і зборів як платники єдиного внеску та сплачувати єдиний внесок щокварталу, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок.

Для реєстрації необхідно надати до Очаківської ОДПІ заяву, Статут фермерського господарства та перелік необхідних документів, які підтверджують, що на час постановки на облік такі платники податків не є застрахованими особами.

З офіційного веб-сайту Очаківської райдержадміністрації