Робота Солончаківського НВК

Дата: 21.02.2018 16:42

Ось уже рік як  Солончаківський НВК входить до складу Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

Для створення належних умов  для навчання дітей було проведено ремонтні роботи спортивного залу – 48,000 тис.грн., встановлення металопластикових вікон – 17,525 тис.грн., поточний ремонт даху, заміна вікон -  194,867 тис.грн. У шкільній котельній проведено роботи із заміни системи опалення та встановленню нового котла під альтернативні види палива – 316,000 тис.грн.

Також, надавалася  фінансова допомога для ремонту шкільного автобуса. Для вихованців дошкільного підрозділу були закуплені новорічні подарунки.

Проблеми Солончаківського НВК не залишаються поза увагою керівництва громади, за що адміністрація НВК та батьківський колектив щиро вдячні і мають надію на подальше покращення  матеріально – технічної бази закладу для впровадження нової освітньої реформи.

Сафронова О.В., директор Солончаківського НВК