Святкування Дня закоханих в Іванівському старостинському окрузі

Дата: 16.02.2018 16:55

Кохання – то вічна людська краса.

« Любов – це життя.

І все, що я розумію,

Я розумію тому, що я кохаю

Все є, все існує, мене тому, що я люблю.»

Лев Толстой.

День Святого Валентина – дуже ніжне та добре свято, день в який люди відкрито говорять про найбільше прекрасне в світі почуття – любов.

В цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя та романтики. Крім того, день всіх закоханих – чудовий спосіб показати свою любов та турботу, здивувати дорогу тобі людину…

Тому в цей день був організований захід для молоді, який відбувся у приміщенні Іванівського сільського клубу.

Загалом на заході панувала весела і невимушена атмосфера. Заздалегідь був приготований лист для «Сердечних побажань», де кожен присутній мав змогу написати своє побажання. Всі дівчата і хлопці прийняли активну участь в заповненні листа, писали те, що було на душі. Також були проведенні різноманітні конкурси та вікторини, після розважально –пізнавальної програми відбулася святкова дискотека.

Організатори заходи зрозуміли, що «Книга кохання» велика і невичерпна, тому так важливо познайомити молоде покоління з почуттями любові, бо кожен із нас пише свою неповторну історію кохання….

Зав. бібліотеки с.Іванівка Світлана Давидкіна.