ПОВІДОМЛЕННЯ ЩОДО ВИСОКОПАТОГЕННОГО ГРИПУ ПТИЦІ В СЕЛІ ЯСЕЛКА, ОЧАКІВСЬКІЙ РАЙОН, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Дата: 05.01.2021 15:38

Березанське міжрайонне управління Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області інформує:

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ !

З метою попередження занесення гостроінфекційних хвороб птиці, Вам необхідно:

– при вході у приміщення (вольєр), де утримується птиця, необхідно обладнати дезкилимки;

– щоденно проводити клінічний огляд птиці;

– забезпечити переодягатися перед входом та виходом у приміщення (вольєр), де утримується птиця;

– мінімізувати контакт з дикою та синантропною птицею;

– птицю утримувати ізольовано (у закритих приміщеннях, критих вольєрах тощо);

– не допускати вільного вигулу птиці на вигонах, водоймищах тощо;

– не допускати контакту домашньої птиці з синантропною та особливо з дикою перелітною птицею;

– проводити ретельну очистку пташника (2-3 рази на тиждень), побілку стін та сідал;

Про захворювання птиці, її загибель (вимушений забій) або невластиву поведінку негайно інформувати державні установи ветеринарної медицини.

Очаківською районною державною лікарнею ветеринарної медицини 25.12.2020 року були взяті змиви та проби крові від птиці, яка утримується в населених пунктах сіл Куцуруб, Іванівка, Дмитрівка, Острівка, та відправлені в Одеську регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби м. Одеса, на дослідження грип птиці, звіт про результати дослідження чекаємо.