Оголошується конкурс!

Дата: 29.01.2021 08:11

Виконавчий комітет Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади з 29 січня 2021 року оголошує конкурс на зайняття вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:

- спеціаліста відділу соціального захисту, захисту дітей та роботи з сім’ями (Парутинський старостинський округ)– 1 шт.од

Вимоги до кандидатів:

- вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня бакалавра;

- стаж роботи за фахом  в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше 1 року  або досвід роботи за фахом на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 3 років:

- вільне володіння державною мовою,

- знання діючого законодавства України;

- знання основних програм роботи на комп'ютері.

- уміння планувати власну діяльність і приймати ефективні рішення відповідно до встановлених цілей, задач, пріоритетів і вимог чинного законодавства.

Перелік документів:

- письмова заява про участь у конкурсі , в якій особа вказує, що вона ознайомлена зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

- копія паспорта громадянина України;

- копія реєстраційної картки платника податків

- копія трудової книжки;

- копія (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, наукового ступеня;

- копія військового квитка (для військовозобов’язаних);

- письмова згода на збір та обробку персональних даних;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій  місцевого самоврядування у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання  корупції»

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на офіційному веб-сайті сільської ради та публікації оголошення в ЗМІ.

Звертатися за адресою: вул. Очаківська, 120, с. Куцуруб, Очаківського району Миколаївської області.

Дата проведення конкурсу: 02 березня 2021 року.

Контактна особа:  Павленко Анна Вікторівна (тел. 098-43-356-90).