Оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади начальника служби у справах дітей та спеціаліста служби у справах дітей Куцурубської сільської ради об’єднаної теритоіальної громади

Дата: 15.01.2021 11:52

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про запобігання корупції»,  Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169, розпорядження сільського голови від 11 січня 2021 року № 9-О «Про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в виконавчому комітеті Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади» з 15 січня 2021 року оголошує конкурс на зайняття вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:

- начальника служби у справах дітей – 1 шт.од.;

- спеціаліста служби у справах дітей – 1 шт.од.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду начальника служби у справах дітей:

• громадянство України;

• вища  освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

• стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або на державній службі на керівних посадах не менше 3 років;

• вільне володіння державною мовою (розмовна та письмова).

Професійні вимоги:

Знання Конституції України; Сімейного кодексу України; Цивільного кодексу України; Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про охорону дитинства»; Постанов Кабінету Міністрів України: «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», «Про затвердження Положення про прийомну сім'ю», Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу, «Про затвердження Порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей».

Технічні вміння: вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку та знання основ діловодства.

Вимоги до компетентностей:

• робота з великими обсягами інформації;

• ініціативність та надання пропозицій, їх аргументація та презентація;

• орієнтація на досягнення кінцевих результатів;

• ефективна робота в команді та координація з іншими представниками влади і органів місцевого самоврядування;

• здатність приймати зміни та змінюватись;

• особиста відповідальність;

• системність і самостійність в роботі;

• орієнтація на обслуговування;

• вміння працювати в стресових ситуаціях.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду спеціаліста служби у справах дітей:

• громадянство України;

• освіта базова вища;

• стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше трьох років;

• вільне володіння державною мовою (розмовна та письмова).

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі подають в установленому порядку такі документи:

• письмова заява про участь у конкурсі , в якій особа вказує, що вона ознайомлена зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

• заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

• копія паспорта громадянина України;

• копія реєстраційної картки платника податків

• копія трудової книжки;

• копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, наукового ступеня;

• дві фотокартки розміром 4×6 см;

• декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування у порядку , визначеному Законом України «Про запобігання корупції»;

• копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Термін та адреса прийняття документів:  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на офіційному веб-сайті ради та публікації оголошення в ЗМІ до 15.02.2021 року. Звертатися за адресою: с. Куцуруб , вул.Очаківська,120 . Додаткова інформація надається за телефоном: +380984335690.