Стартує місячник з благоустрою та санітарного очищення сіл громади

Дата: 01.04.2021 08:19

Відповідно до рішення виконавчого комітету Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади від 19 березня 2021 року № 36 «Про організацію місячника чистоти та благоустрою, екологічної акції « Зроби село чистим» з 25 березня по 25 квітня  2021 року проходить місячник з благоустрою та санітарного очищення території населених пунктів громади.

Кожен  може зробити свій внесок у спільну благородну справу, адже чистота наших сіл залежить від усіх нас.

Звертаємось до всіх жителів приватного сектору і багатоквартирних будинків із закликом взяти активну участь у санітарному прибиранні вулиць, прибудинкових територій.

Закликаємо колективи підприємств, організацій, установ всіх форм власності навести лад на закріплених територіях.

Спільними зусиллями ми зробимо наші села ошатними та комфортними для проживання.

Надіємось, що до Великодніх свят кожна сім’я та й в цілому громада буде радувати мешканців своєю чистотою та охайністю.