A A A K K K
для людей із порушенням зору
Куцурубська громада
o

ПОВІДОМЛЕННЯ RASFF № 2021.2966 FUP-55 ЩОДО ВИЯВЛЕННЯ НЕСАНКЦІОНОВАНОЇ РЕЧОВИНИ – ЕТИЛЕНОКСИДУ В ХАРЧОВІЙ ДОБАВЦІ

Дата: 06.08.2021 10:06
Кількість переглядів: 2043

До Держпродспоживслужби надійшло інформаційне повідомлення системи RASFF № 2021.2966 fup-55.

Відповідно до повідомлення, виявлено несанкціоновану речовину – етиленоксид в харчовій добавці (Lygomme), що експортувалась з Туреччини (постачальник: Cargill Tarim Ve Gida Sanayi Ticaret AS, Atasehir/Istanbul) до України (отримувач: MD Eurotrade Ltd., Schreiber and Rupp MEA, Rupp AG (Spilka Ukraine).

Згідно статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (далі – Закон) оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

У разі виявлення зазначеної вище продукції в обігу, просимо негайно інформувати Березанське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою: вул. Ольвійська, 6, с. Куцуруб, Очаківський р-н, Миколаївська обл., 57550, т/факс 05154 3-03-58 та e-mail: ochakiv_dpss@dpssmk.gov.ua.

 

Березанське управління

Держпродспоживслужби


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора