З Днем соціального працівника!

Дата: 05.11.2021 10:11

Шановні працівники соціальної сфери громади!

Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем соціального працівника! Це свято тих, хто опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби, виявляє милосердя та любов, людську доброту.

Мабуть, немає жодної людини, до якої б не мали відношення працівники соціальної сфери, –  від народження і до організації пенсійного забезпечення нас супроводжують і підтримують саме вони. Їх чуйність і доброту  відчувають ті, хто найбільше того потребує – пенсіонери, інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, всі ті, хто потрапив у нелегку життєву ситуацію. Переконана, що свою відповідальну роботу ви виконуєте не лише зі службового обов’язку. Тут не може бути випадкових людей, це - праця за покликанням.

Дозвольте у день вашого професійного свята висловити вам щирі слова вдячності за вашу нелегку та самовіддану працю. Міцного здоров’я вам, щастя,  радості, наснаги. Нехай у ваших домівках панують мир і злагода, благополуччя та достаток!

З повагою, сільський голова Інна КОПІЙКА.