19 листопада 2021 року відбулось засідання виконавчого комітету Куцурубської сільської ради.

Дата: 22.11.2021 11:35

Заслухано:

• Інформацію начальника фінансового відділу Куцурубської сільської ради

Лаврик Н. Д. про хід виконання доходної частини сільського бюджету Куцурубської сільської ради за січень — жовтень 2021 року. Станом на 01.11.2021 року бюджет Куцурубської сільської ради виконано на 104,1%.

• Інформацію головного лікаря комунального некомерційного підприємства

Куцурубський центр первинної медико — санітарної допомоги» Цапліної Л. Г. про стан медичного обслуговування населення Куцурубської сільської ради .

Внесено зміни та доповнення до номенклатури, обсягів матеріального резерву для здійснення заходів, спрямованих на запобігання і ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій на території Куцурубської сільської ради.

Прийнято рішення про надання одноразових солодких продовольчих наборів дітям з інвалідністю (до 18 років), дітям під опікою та дітям з прийомних сімей, які проживають на території Куцурубської сільської ради.