A A A K K K
для людей із порушенням зору
Куцурубська громада
o

Повідомлення системи RASFF про несанкціоноване використання бамбука в меламіновому посуді, що експортувався з Китаю до України

Дата: 13.12.2021 13:48
Кількість переглядів: 1721

Повідомлення системи RASFF про несанкціоноване використання бамбука в меламіновому посуді, що експортувався з Китаю до України


 

До Березанського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області надійшло інформаційне повідомлення системи RASFF №2021.3230-fup4.

Відповідно до даного інформаційного повідомлення, встановлено несанкціоноване використання бамбука в меламіновому посуді, що експортувався з Китаю (виробник: BRIGHTMAN INDUSTRIAL LTD, Ningbo) через Францію (імпортер: Moulin Roty, Nort sur Erdre) до України.

Згідно Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (далі – Закон) оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках об’єкти санітарних заходів, які перебувають в обігу та можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про вжиті заходи.

У разі виявлення зазначеної вище продукції в обігу, просимо негайно інформувати Березанське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою: вул. Ольвійська, 6, с. Куцуруб, Очаківський р-н, Миколаївська обл., 57550, т/факс 05154 3-03-58 та e-mail: ochakiv_dpss@dpssmk.gov.ua.


 

Березанське управління

Держпродспоживслужби


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора