A A A K K K
для людей із порушенням зору
Куцурубська громада
o

Повідомлення системи RASFF про несанкціоноване використання лігноцелюлози у кружках Huskee Cups

Дата: 12.01.2022 08:51
Кількість переглядів: 1054

Повідомлення системи RASFF про несанкціоноване використання лігноцелюлози у кружках Huskee Cups


 

До Березанського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області надійшло інформаційне повідомлення системи RASFF від 28 грудня 2021 № 2021.5998 – fup 5.

Відповідно до даного інформаційного повідомлення, встановлено несанкціоноване використання лігноцелюлози у кружках Huskee Cups, що експортувалися зі Швеції (постачальник: Espresso Gear, Billdal) до України (отримувач: ТОВ «Бюро Вин», вул. Мечникова, 9, м. Київ, 01021).

Згідно Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (далі – Закон) оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках об’єкти санітарних заходів, які перебувають в обігу та можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про вжиті заходи.

У разі виявлення зазначеної вище продукції в обігу, просимо негайно інформувати Березанське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою: вул. Ольвійська, 6, с. Куцуруб, Очаківський р-н, Миколаївська обл., 57550, т/факс 05154 3-03-58 та e-mail: ochakiv_dpss@dpssmk.gov.ua.


 

Березанське управління

Держпродспоживслужби


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора