A A A K K K
для людей із порушенням зору
Куцурубська громада
o

Засідання виконавчого комітету

Дата: 14.02.2022 10:42
Кількість переглядів: 1109

11.02.2022 року відбулося засідання виконавчого комітету, розгляуто 18 питаннь. На засіданні виконавчого комітету була присутня Романюк Л.С. – провідний спеціаліст управління забезпечення  взаємодії з органами місцевого самоврядування Миколаївської РДА.

У ході засідання члени виконавчого комітету розглянули  виконання бюджету  Куцурубської сільської  територіальної громади за  2021 рік, як в цілому по громаді так і окремо по кожному старостинському округу.

Окремим рішенням закріплено прилеглу територію та об’єкти благоустрою біля закладів, установ, організацій за відповідальними особами та суб’єктами господарювання на території Куцурубської сільської ради  в розрізі кожного населеного пункту.

 В зв’яку з кадровими змінами внесено зміни до ряду комісій при виконавчому комітеті сільської ради.    

Розглянувши заяви жителів громади, члени виконавчого комітету прийняли рішення про надання грошової допомоги малозабезпеченим верствам населення на лікування  - 9 чол., грошову допомогу на поховання  -2 чол. та 1 чол. надано допомогу в зв’язку з пожежею. Також  надано дозволи на виготовлення технічної документації на житлові будинки, поставлено громадян на квартирний облік та інше.   

 Засідання виконавчого комітету пройшло злагоджено та конструктивно.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора