Дякуємо сільському голові за особисті привітання!

Дата: 22.02.2022 21:57

Фото без опису     Очаківська організація Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) висловлює щиру подяку Куцурубській сільській раді та особисто сільському голові Інні Василівні Копійці за плідну співпрацю та допомогу, надану воїнам-інтернаціоналістам та членам родини загиблого земляка напередодні відзначення річниці виведення  радянських військ з Афганістану.

Дякуємо, що Ви небайдужі до потреб воїнів, які захищали інтереси своєї Батьківщини у збройних конфліктах на території інших держав. Цінуємо  Вашу допомогу і запевняємо, що члени спілки навзаєм готові підставити надійне плече підтримки своїм землякам.
       Нехай добро, зроблене Вами для людей, примножується та повертається сторицею Божою благодаттю.
                                                                                                            З повагою, голова організації Юрій Петренко