Меморандум ратифіковано заради соціального партнерства.

Дата: 23.02.2022 14:28

Фото без описуПід час пленарного засідання ХІХ позачергової сесії народні обранці ухвалили рішення, яким затвердили Меморандум про взаємодію та співробітництво між Куцурубською  сільською  радою та громадською організацією «Очаківська районна організація Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організації інвалідів України», яку очолює Віталій Мись.
Згідно з підписаним сільським головою документом, Куцурубська сільська рада в межах наданих повноважень бере на себе зобов’язання щодо вирішення питань про надання фінансової підтримки особам з інвалідністю, зокрема у вигляді: одноразової матеріальної допомоги згідно з програмою «Турбота»;  пільг особам з  інвалідністю І-ІІ групи по зору по сплаті житлово-комунальних послуг - електропостачання, використання природного та скрапленого газу, а також твердого палива;  одноразової матеріальної допомоги особам з інвалідністю внаслідок війни на території інших країн, які проживають на території громади  до дня виведення військ з Афганістану; відшкодування витрат на поховання осіб з інвалідністю внаслідок війни.