Куцурубська громада
o

Дякуємо всім: ми щодня доводимо, що ми єдина громада!

Дата: 02.03.2022 17:34
Кількість переглядів: 985

Фото без описуКуцурубська сільська рада та Дмитрівський старостинський округ дякують голові ТОВ «Дніпро» Олександру Олександровичу Холявку за надану допомогу у вигляді трьох тон муки. 
Дякуємо також землякам Івану Русу та Євгену Максименку, які, ризикуючи власним життям, доставили муку з села Софіївка (поблизу міста Новий Буг) на своєму транспорті.
Завдяки їх участі ми змогли забезпечити безкоштовну роздачу муки жителям нашого села, а також тим, хто наразі тимчасово перебуває у нас, шукаючи безпеки та спокою. 
Дякуємо нашим підприємцям, які надали ваги та пакети для фасування муки.
Дякуємо настоятелю храму Великомученика Димитрія Солунского протоієрею Василю Потюку, який допоміг у розвезенні муки по домівках селян, яким складно пересуватись. Дякуємо також, святотче, за Ваші молитви за українських воїнів та мирний народ. 
Дякуємо всій команді Дмитрівського старостинського округу на чолі з Ольгою Порван та місцевим депутатам сільської ради, які долучились до організації забезпечення жителів села мукою. 
Дякуємо також родині Маслюк, які доставили 500 літрів молока з села Острівка для забезпечення родин з дітками, одиноких та хворих жителів Дмитрівки. 
Окремі слова щирої подяки за таку підтримку (безкоштовне молоко) адресуємо фінансовому директору ТОВ «Колос-2011»  Сергію Івановичу Кришталю.
Дякуємо приватним підприємцям Ніні Михайловській та Олександру Коваленку, які замовили і привезли з Очакова хліб для найбільш вразливих жителів Дмитрівки.
Цими днями селяни продемонстрували небувалу єдність, взаємодопомогу і надали суттєву підтримку владі.
Дякуємо всім. Нехай береже всіх вас Господь!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора