Нацбанк не розсилає листи про збір коштів на допомогу ЗСУ!!!

Дата: 17.03.2022 20:07

Фото без описуНаціональний банк зафіксував чергову розсилку електронних шахрайських листів, у яких нібито від імені регулятора українців просять переказати кошти на допомогу ЗСУ.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Нацбанк у Телеграмі.
«Ми зафіксували чергову розсилку електронних шахрайських листів, у яких нібито від імені Національного банку України українців просять переказати кошти на допомогу ЗСУ»,- йдеться в повідомленні.
У Національному банку наголосили, що не розсилають електронних листів громадянам, тим більше з закликом допомагати ЗСУ, та не збирають коштів у криптогаманці.
Вся інформація про фінансової допомоги на підтримку Збройних Сил України та гуманітарні цілі публікується виключно офіційними каналами Національного банку – на сторінках офіційного сайту та соціальних мереж НБУ.
Кошти акумулюються на мультивалютних рахунках, що Національний банк відкрив для підтримки Збройних Сил України та для гуманітарної допомоги українцям, які постраждалим від російської агресії.
Ці мультивалютні рахунки можуть використовуються для зарахування благодійної допомоги як з України, так і з-за кордону.