Співпраця усіх гілок влади націлена на результат - дробробут громадян та перемогу!

Дата: 22.03.2022 20:24

Фото без описуГолова Куцурубської сільської ради Інна Копійка взяла участь у робочій оперативній нараді, що пройшла в Миколаївській РВДА під головуванням народного депутата Олександра Пасічного.

Нарада пройшла у Миколаївський районній військовій адміністрації за участі керівників територіальних громад району, посадовців РВДА, депутатів обласної ради, помічників народного депутата та представників соціальної і медичної галузей.

Обговорили питання функціонування громад в період воєнного стану в межах виконання завданнь Президента Володимира Зеленського та розпорядження голови Миколаївської ОВА Віталія Кіма про відновлення роботи на безпечних територіях. На порядку денному також розглянуті питання щодо відновлення посівних робіт, забезпечення продуктової безпеки, постачання ліків громадянам, робота Миколаївської ЦРБ, взаємодія всіх гілок влади, в тому числі з воєнною інфраструктурою.