Громада підтримує: допомогу на лікування отримують нужденні

Дата: 23.03.2022 22:28

Фото без описуСоціальний захист  -  одна з найважливіших функцій влади, актуальність і важливість якої в мирний час беззаперечна. У часи ж випробувань війною така підтримка стає ще більш необхідною.
Куцурубська громада постійно підтримує тих, кому вкрай необхідна допомога. По можливості отримують її ті, кого спіткала важка хвороба і відновлення здоров’я залежить в тому чисті й від фінансових можливостей хворого та його родини.
Аби підтримати тих, чия хвороба виснажила власний гаманець, Куцурубська сільська рада передбачає кошти у бюджеті громади і за зверненнями, ретельно перевіривши ситуацію, влада ухвалює рішення на підставі висновків комісії по наданню грошової допомоги малозабезпеченим верствам населення Куцурубської сільської ради.
Чергове рішення про надання матеріальної допомоги на лікування трьом жителям громади ухвалив виконавчий комітет 22 березня, передбачивши виділення з бюджету допомоги на загальну суму 8400,00 грн.
Куцурубська сільська рада щиро бажає усім скорішого і повного одужання.