A A A K K K
для людей із порушенням зору
Куцурубська громада
o

З турботою про наших захисників

Дата: 24.03.2022 15:06
Кількість переглядів: 1104

В той час, коли захисники, ризикуючи власним життям, боронять Батьківщину від ворожого нападу, ніхто в Україні не залишається осторонь спільної справи.
Поряд з щоденною допомогою мирному населенню, всі ми прагнули і прагнемо підтримати наших захисників – і воїнів українських Збройних Сил, і бійців місцевої тероборони. Кожен, в міру своїх сил та можливостей, в міру свого розуміння та навичок робить все, аби наші захисники відчували підтримку й турботу від тих, кого покинули вдома, взявши збою в руки.
Жителі наших сіл відгукнулись на заклик влади громади і зібрали у перші дні війни чимало продуктів харчування, теплих речей, медикаментів та засобів особистої гігієни, які передали до військових частин Очаківського військового гарнізону.
Іванівський старостинських округ, як і інші округи нашої громади, залучився до спільної справи в перші дні війни. І сьогодні жителі округу продовжують робити те, що по силах.
Наші жінки залучились до виготовлення маскувальних сіток. В школі власноруч виготовляють вареники та пиріжки, аби захисники були ситі і через смачну домашню їжу могли відчути ту любов, якою сьогодні палають серця усіх українців.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора