УВАГА! ВАКЦИНАЦІЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ!

Дата: 24.03.2022 20:48

Фото без описуГоловний лікар КНП "Куцурубський ЦПМСД" Людмила Цапліна наголошує, що у воєнний час зростає ризик розвитку та поширення інфекційних хвороб. Найуразливішими до них є діти й дорослі, які не щеплені взагалі чи вчасно не зробили ревакцинацію.
В медичних закладах Куцурубської громади наразі проводиться вакцинація дітей та дорослих.
За словами головного лікаря, необхідні вакцини є в наявності. Для запису на вакцинацію необхідно звернутись до сімейного лікаря, з яким укладена декларація.
Також можна звернутись за додатковою інформацію до найближчого медичного пункту. Медичні сестри нададуть необхідну консультацію.
Вакцинація проводиться за національним календарем, визначеним Міністерством охорони здоров’я України.