ВІЙНА - ЧАС ОСОБЛИВИХ ВИПРОБУВАНЬ І ВІДПОВІДНИХ ВИМОГ!

Дата: 25.03.2022 15:37

Нагадуємо, що розповсюдження завідомо неправдивої та недостовірної інформації про діяльність органів влади у період воєнного стану може бути розцінене як саботаж, за що діючим законодавством України передбачене покарання.
Просимо виважено ставитись до поширення інформації і оприлюднювати лише достовірні факти.
У разі повідомлення про те, що, на вашу думку, свідчить про недоліки, порушення або недопустиму діяльність, просимо надавати повну інформацію з зазначенням учасників, часу та місця подій. Лише така інформація буде опрацьовуватись владою з метою реагування. Інформація на рівні чуток, видалятиметься з контенту без перевірок та пояснень.
До тих, хто поширює завідомо неправдиві факти, долучається до заколотів та спонукає до громадського неспокою, вживатимуться заходи впливу у відповідності до умов воєнного часу.