Куцурубська громада
o

Повідомлення системи RASFF щодо стосовно виявлення арахісового білка у харчовій добавці соєвий лецитин, що експортувалася з Нідерландів до України

Дата: 24.05.2022 10:05
Кількість переглядів: 216

До Березанського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області надійшло інформаційне повідомлення системи RASFF № 2022.2286-fup 17.

Відповідно до даного повідомлення, стосовно виявлення арахісового білка у харчовій добавці соєвий лецитин, що експортувалася з Нідерландів до України (отримувач: ТОВ «Cacaomill», вул. Гагаріна 26, оф. 410, м. Бровари, Київська область, 07400 та ТОВ «Cacaomill» вул. Незалежності 18, м. Бровари, Київська область, 07400).

Згідно Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (далі – Закон) оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках об’єкти санітарних заходів, які перебувають в обігу та можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про вжиті заходи.

У разі виявлення зазначеної вище продукції в обігу, просимо негайно інформувати Березанське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за т/факс 05154 3-03-58 та e-mail: vet.med.och@ukr.net.

 

Березанське управління

Держпродспоживслужби


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора