A A A K K K
для людей із порушенням зору
Куцурубська громада
o

Повідомлення системи RASFF стосовно виявлення несанкціонованого використання бамбука в меламінових лотках, що експортувалися з Польщі

Дата: 31.05.2022 13:55
Кількість переглядів: 190

До Березанського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області надійшло інформаційне повідомлення системи RASFF № 2022.1640-fup 6.

Відповідно до даного повідомлення, встановлено виявлення несанкціонованого використання бамбука в меламінових лотках, що експортувалися з Польщі (виробник: Idanna Aps, Denmark; постачальник: JYSK Sp. Z o.o., Poland), до України (роздрібний продавець: магазини JYSK).

Згідно Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (далі – Закон) оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках об’єкти санітарних заходів, які перебувають в обігу та можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про вжиті заходи.

У разі виявлення зазначеної вище продукції в обігу, просимо негайно інформувати Березанське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою: вул. Ольвійська, 6, с. Куцуруб, Очаківський р-н, Миколаївська обл., 57550, т/факс 05154 3-03-58 таe-mail: vet.med.och@ukr.net.

 

                                                                                                                                                         Березанське управління

                                                                                            Держпродспоживслужби


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора