ДІТКИ ГРОМАДИ ОТРИМАЮТЬ СОЛОДОЩІ

Дата: 31.05.2022 12:35

Фото без опису

Завтра - перше червня, перший день літа, в який відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято встановлене світовою спільнотою як нагадування про необхідність захищати права дітей, турбуватись про їх здоров'я та добробут.

Сьогодні для переважної більшості маленьких українців цей день не буде святковим. Занадто багато лиха принесла на їх долю війна.

Щоб хоч якось підняти настрій нашій малечі та юнацтву, Миколаївська районна військова адміністрація подбала про те, аби всі дітки нашого регіону (від народження та до 16 років включно) в день свята отримали солодощі – цукерки та печиво.

Отримати гуманітарну допомогу для діточок можуть батьки. Для цього необхідно звернутись завтра, першого червня, до старостатів, маючи при собі свідоцтва про народження своїх дітей.

Зауважимо, що солодощі отримають і ті, хто зареєстрований в громаді, і внутрішньо переміщені особи, які також мають підтвердити наявність діточок в родині та їх вік свідоцтвами про народження.

Жителі села Куцуруб мають прийти до ЦНАПу.

Видача солодощів по всій громаді розпочнеться з 10.00.