Щодо виявлення гаммааміномасляної кислоти (ГАМК) у харчовій добавці, що експортувалася з Німеччини

Дата: 13.06.2022 12:11

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Миколаївській області (далі Головне управління) отримано лист Держпродспоживслужби від 08.06.2022 №11.1.217/6379 «Щодо повідомлення RASFF № 2022.2268-fup 4» стосовно виявлення гаммааміномасляної кислоти (ГАМК) у харчовій добавці, що експортувалася з Німеччини (виробник: GymBeam, Germany; оптовий продавець: GymBeam s.r.o., Slovakia; роздрібний продавець: Pro Nutrition Finland Oy, Finland) до України (отримувач: Savatsport, м. Рівне).

Направляється в порядку інформування та вжиття відповідних заходів, передбачених законами України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

У разі виявлення зазначеної вище продукції в обігу, просимо негайно інформувати Березанське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою: вул. Ольвійська, 6, с. Куцуруб, Очаківський р-н, Миколаївська обл., 57550, т/факс 05154 3-03-58 таe-mail: vet.med.och@ukr.net.