Щодо скасування обмежень на експорт продукції птахівництва

Дата: 27.06.2022 10:14

Березанське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє про наступне.

Відповідно до інформації, отриманої Держпродспоживслужбою дипломатичними каналами, компетентними органами Республіки Вірменія та Іраку визнано принципи зонування, які застосовуються на території України у зв’язку з захворюванням грипом птиці та скасовано тимчасові обмеження, введені у зв’язку із реєстрацією на території України цього захворювання, всіх видів живої птиці, а також продукції птахівництва.

Березанське управління

Держпродспоживслужби