Дата: 05.07.2022 08:38

Фото без опису Куцурубська сільська рада висловлює вдячність керівництву Миколаївської районної державної адміністрації за підтримку нашої громади, зокрема Ігорю Мухарському, Максиму Кашубі, Ганні Трегуб. Дякуємо за Вашу допомогу й підтримку і за те, що з перших днів війни не зважаєте на вихідні і вільний час та витрачаєте власні сили для постачання гуманітарних вантажів до громад нашого району.

Ця допомога розподілена для родин з дітками віком до шести років, в тому числі і для внутрішньо переміщених осіб.

Частина старостинських округів вже отримала допомогу. Сьогодні видачу проводять в Іванівському старостинському окрузі. В понеділок у другій половині дня видача розпочнеться і в Парутиному. У вівторок з 9.00 видачу проводитимуть в Куцурубі.

Дякуємо за фото Іванівському старостинському округу.