Куцурубська громада
o

Про популяризацію ПорталуUNITED24

Дата: 07.07.2022 09:05
Кількість переглядів: 224

 Фото без опису Миколаївська  обласна  військова  адміністрація  повідомляє,  що  указом Президента  України  від 17  травня 2022  року  № 344/2022  постановлено Кабінету  Міністрів  України  забезпечити  запровадження  в  рамках  національної платформи «UNITED  24»  «єдиного  вікна»  для  пожертв  від  благодійних організацій, міжнародних  партнерів та громадян з метою підтримки України, зокрема за  такими напрямками, як: допомога Збройним Силам України; гуманітарна, медична  допомога і допомога дітям; відновлення  інфраструктури; цифрова та інформаційна протидія збройній агресії.

Постановами  Кабінету  Міністрів  України  від 19  квітня 2022  р.  № 472 «Деякі  питання  використання  коштів, що надходять  на офіційні рахунки для пожертв на підтримку України» та від 3  травня 2022  р.  № 516  «Питання Єдиного державного  вебпорталу для збору пожертв на підтримку України «UNITED 24» затверджено Порядок використання офіційних  рахунків для пожертв на підтримку України «United 24» і  Положення  про  Єдиний  державний вебпортал для збору пожертв на підтримку України «United 24».

Також  на  виконання  зазначеного  завдання  Мінцифри  створено  Єдиний державний вебпортал для збору пожертв на підтримку України «UNITED 24»

(далі –  Портал UNITED 24).  Портал UNITED 24 є зручним  інструментом для збору коштів на офіційні рахунки Міністерства  оборони,  Міністерства  охорони здоров?я та Міністерства інфраструктури України.

За півтора місяці роботи кампанії було зібрано $60 млн, які вже

ефективно  використовуються міністерствами. Міністерство  охорони  здоров?я вже закупили апарати ШВЛ для лікарень, а  також  займаються покупкою рентген апаратів.

Міністерство  оборони  закупили за гроші, які були пожертвувані через Портал UNITED 24, велику партію бронежилетів і форми для наших захисників.

Робота  триває і Україна потребує більшого розголосу щодо  потреб ключових міністерств.

Просимо  підтримати ініціативу щодо поширення національного бренду «UNITED 24» для об?єднання зусиль  міжнародних партнерів, донорів, благодійників щодо  підтримки України в захисті її незалежності, територіальної цілісності та суверенітету, а також у повоєнному відновленні.

Більше інформації можна дізнатися на Порталі UNITED24

https://u24.gov.ua/uk.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора