A A A K K K
для людей із порушенням зору
Куцурубська громада
o

ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 27.09.2022 14:41
Кількість переглядів: 227

Порядок роботи Миколаївського місцевого центру з надання БВПД в умовах воєнного стану.

Починаючи з 24.02.2022 року бюро з надання безоплатної правової допомоги працює в дистанційному режимі, за правовою допомогою Ви можете звернутись подзвонивши за єдиним телефонним номером 0 800 213 103 (дзвінки безкоштовні у межах України).

Прохання звертатися:

Миколаївський місцевий центр: mykolaiv1.mykolaiv@legalaid.mk.ua, 0637265409.

Очаківське бюро правової допомоги: Ochakiv@legalaid.mk.ua , 0978820849.

Березанське бюро правової допомоги: Berezanska@legalaid.mk.ua , 0638585593.

Новоодеське бюро правової допомоги: Novoodesa@legalaid.mk.ua, 0968310047.

Баштанське бюро правової допомоги: Bashtanske@legalaid.mk.ua, 0678684519.

Березнегуватське бюро правової допомоги: Bereznehuvatske@legalaid.mk.ua, 0975880239.

Казанківське бюро правової допомоги: Kazankivske@legalaid.mk.ua, 0680685033.

Новобузьке бюро правової допомоги: Novobuzke@legalaid.mk.ua, 0505322435.

Миколаївське бюро правової Допомоги: mykolayiv@legalaid.mk.uа, 0935286938.

Крім того, отримати правову допомогу можна дистанційно:

* скористатися мобільним застосунком «Безоплатна правова допомога», завантаживши його через Google Play чи App Store за посиланням https://bit.ly/3hwwgqR, або завантажити мобільний застосунок «Твоє право», перейшовши за посиланням https://bit.ly/3iorbkE;

* у месенджерах Телеграм http://legalaid.gov.ua/telegram.html та Вайбер http://legalaid.gov.ua/viber.html;

* у кабінеті клієнта на сайті системи БПД https://cabinet.legalaid.gov.ua/;

* правові консультації також можна переглянути на довідково-інформаційній платформі правових консультацій WikiLegalAid, що розміщена за адресою wiki.legalaid.gov.ua.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора