A A A K K K
для людей із порушенням зору
Куцурубська громада
o

Повідомлення системи RASFF щодо виявлення перевищення максимально допустимих рівнів афлатоксинів в арахісі в шкарлупі

Дата: 02.02.2023 09:43
Кількість переглядів: 1004

До Березанського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області надійшло інформаційне повідомлення системи RASFF № № 2022.3810-fup 3.

Відповідно до даного повідомлення, встановлено виявлення перевищення максимально допустимих рівнів афлатоксинів (В1 та сумарної кількості В1, В2, G1 і G2) в арахісі в шкарлупі, що експортувався з Єгипту (експортер: ASM FOR CONSULTING AND EXPORT AGRICULTURAL PRODUCTS, Egypt) через Польщу (імпортер: ATLANTA POLAND S.A., Poland) до України (одержувач: ТзОВ «ЛАСОЩІ ЮКРЕЙН», вул. Височана, 13-Г,м. Городенка, Івано-Франківська обл., 78100).

Згідно Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (далі – Закон) оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках об’єкти санітарних заходів, які перебувають в обігу та можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про вжиті заходи.

У разі виявлення зазначеної вище продукції в обігу, просимо негайно інформувати Березанське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою: вул. Ольвійська, 6, с. Куцуруб, Очаківський р-н, Миколаївська обл., 57550, т/факс 05154 3-03-58 таe-mail: vet.med.och@ukr.net.

 

                                                                                                                                          Березанське управління

                                                                                   Головного управління

                                                                                   Держпродспоживслужби

                                                                                   в Миколаївській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора